Objawy ciąży a spóźnianie się miesiączki

Witam.Miesiaczka spoznila mi sie 4dni, od 2-3tyg przed mialam zawroty glowy, mdlosci, i bole brzucha i podbrzusza az do samego okresu,oraz ostanio zauwazylam przebarwiona line miedzy pepkiem do do spojenia łonowego.Mimo ze nie doszlo do wytrysku samego czytalam w necie ze w sluzie tez moga wystapic plemniki niewielkie ilosci.Robilam test w 3dni spoznionej miesiaczki i byl negatywny(moglam zrobic zle).Chcialabym wiedziec czy jest mozliwosc, ze objawy ktore wystapily mimo testu,ze jestem w ciazy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. Proszę ponownie wykonać test ciążowy. W przypadku problemów z interpretacją warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.