Prawdopodobieństwo ciąży po włożeniu palców ze spermą do pochwy

Witam, mam 20 lat i 3dni temu pierwszy raz kochalam sie z moim chlopakiem. Zabezpieczalismy sie gumka ale potem zrobil mi palcowke a na palcach mial sperme. Od 2 dni czuje klujacy bol w podbrzuszy az tak ze nie moge sie wyprostowac, nabrzmiale i bolesne piersi i mdlosci. Testu nie moge jeszcze zrobic... jest mozliwosc ze jestem w ciazy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prezerwatywa nie jest w 100% skuteczną metodą antykoncepcji. W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży. Test należy wykonywać po upływie 2 tygodni od stosunku lub w dniu spodziewanej miesiączki jeżeli ta się nie pojawi.