Prawdopodobieństwo zapłodnienia po włożeniu palców ze spermą do pochwy

Witam. W sierpniu mialam okres 15. We wrzesniu 11. Zawsze trwa 5 dni. 20 wrzesnia kochalam sie ze swoim chlopakiem. Nie dokonczyl we mnie ale wlozyl tam palce na ktorych bylo odrobine spermy. Czy moze to swiadczyc o ciazy. Nawet bym sie ucieszyla bo juz jednego synka mamy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie ryzyko ciąży istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.