Objawy ciąży a torbiel na macicy

Witam mam takie pytanie 12.12.2013 okres mi się spóźnił około 1,5 tygodnia czasu miałam wszystkie objawy ciąży rpoposzłam do lekarza okazało się ze mam torbiela na macicy wielkości 7,5 cm dostałam tabletki na wywołanie miesiączki dostałam ja 25.12.2013 nastepnie byłam 20.01.2014 na usg wykazało ze pozbyłam sie go i jest wszystko ok ale sytuacja sie powtóżyła znmwu objawy ciaż sa a test negatywny biust mam tak nabrzmiały że nie mogę go nawet dotknąć brak okresu i podbrzusze trwarde jak skała

To objawy jakiś zaburzeń hormonalnych. W takiej sytuacji trzeba by ponownie skonsultować się z ginekologiem, wykonać kontrolne USG i zapewne wykonać oznaczenie poziomu hormonów płciowych. O wszystkim zadecyduje ginekolog po bezpośrednim badaniu.