Objawy grypowe i antybiotykoterapia a zabieg histeroskopii

Witam serdecznie za 3 dni mam mieć histeroskopie , w chwili obecnej mam od 3 dni bardzo mocny katar i obajwy grypowe lekarz dał mi antybiotyk Amotaks Dis nie wiem czy mi przejdzie do wtorku czy nie bedzie mimo to przeciwwskazań do zabiegu pomimo połykania antybiotyku , Bardzo mi zależy na tym zabiegu w tym terminie. Proszę o odpowiedź Justyna

Witam Pani Justyno. Czy zabieg będzie w znieczuleniu ogólnym? Jeśli tak to jest pełna dyskwalifikacja. Jeśli nie to i tak dla lepszego efektu warto dysponować pełnią odporności. Warto przedyskutować z leczącym ginekologiem i ... nic na siłę.