Objawy zapalenia dróg oddechowych po zranieniu się igłą
Dostalam zastrzyk przeciw tezcowi po zranieniu igla.Po ok 2godz.po zastrzyku silny katar po nie calej dobie mialam suchy duszacy kaszel ogolne rozbicie , sennosc.Po 2dobach osluchowo lekarz stwierdzil jakies szmer w lewym plucu.Ale zdjecie rtg nie wykazalo nic.Mam antybiotk Amoksiklaw.czy on pomoze? Bo martwie sie ze te objawy maja inne podloze Gdyz jestem uczulona na aluminium.Nadmienie ze nie mam temperatury.

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy rzeczywiście wydają się wskazywać na infekcję dróg oddechowych. Proszę zatem zaufać lekarzowi POZ i stosować się do jego zaleceń.