Objawy zawałowe a tężyczka

Witam.Prosze o wyjasnienie.Mam objawy podobne do zawalu czesto ale lekarze twierdza ze mam nerwice.Zastanawiam sie czy nie mam tezyczki. Zrobilem badanie witaminy D3 we krwi wynik 14 ng/ml czy to znaczy ze ja mam.A moze ten poziom jest niski i powoduje mi te napady? A moze zrobic test na tezyczke? Prosze o wyjasnienie. Dziekuje z gory.Pozdrawiam

Dzień dobry,
to że będzie poszukiwała Pani źródeł swoich problemów w nieprawidłowościach natury medycznej nie oznacza wcale, ze nie może Pani równolegle skorzystać ze wsparcia psychiatry i/lub psychoterapeuty - do czego zachęcam.