Napadowe bóle ucha, pieczenie w gardle

Witam od dłuzszego czasu ok 4 lata miałam napadowe bole ucha od czasu do czasu, teraz miałam pieczenie w gardke dwa razy bez powodu bylam u laryngologa stwierdził ze to od szczekoscisku ktorego nie kontroluje poniewaz mam nerwice lekową .Teraz od duch tygoni nic nie moge jesc nie mam apetytu wazylam 55 a teraz waze 50 mam 158cm wzr.Jeszcze doszło jakieś łaskotanie kucie czasami w krtani i troche nizej mam uczucie góli co to moze byc? Prosze o odpowiedz czy to przez nerwice?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry,
to że będzie poszukiwała Pani źródeł swoich problemów w nieprawidłowościach natury medycznej nie oznacza wcale, ze nie może Pani równolegle skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty - do czego zachęcam.Zwrócenie się o pomoc do psychoterapeuty, może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nim.