Obniżenie tarcz, uwypuklenie tylnej części pierścienia włóknistego
Witam serdecznie.Zanim pójdę do lekarza z wynikiem MR odcinka lędźwiowego chciałbym się dowiedzieć co one mogą oznaczać i czy mogę nadal tańczyć ćwiczyć aerobik i YOGE? Wyniki MR,ogólnie :dotyczy tarcz L4 L5 S1..obniżenie tarcz,uwypuklenie tylnej części pierścienia wloknistego ,odwodnienie tarcz miedzykregowych, naciek 1 cm na kości krzyżowej S1, poziome usytuowanie kości krzyżowej.Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam .Anna R.

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczne jest zestawienie badanie lekarskiego z wynikiem badania MRI. prosze koneicznie udac sie do lekarza zlecajacegio powyzsze badanie