Tylne szerokopodstawne uwypuklenie krążka

Prosze o interpretacje Mr. L5-S1 stan po dyskoidektomii. Tarcza mk zwężona i odwodniona.Tylne szerokopodstawne uwypuklenie krążka.Cechy blizny prawostronnej w kanale kregowym obejmującej kanał korzeniowy. L4-L5uszkodzenie pierścienia włóknistego.Mierna tylna szerokopodstawna przepuklina krązka modelująca worek oponowy.Kanał kręgowy w wymiarze A-P na poziomie tarczy szer.20mm.Zmiany degeneracyjne trzonów kręgowych. Stożek rdzenia w nomie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza w celu odniesienia wyniku badania do występujących objawów.