Obniżona echogeniczność tkanki gruczołowej w dołach pachwinowych

prosze o interpretacje wynikow usg piersi.piersi o budowie gruczolowej zmian ogniskowych nie uwidoczniono, w seegmencie zewn.gornym lewej piersi obnizona echogennosc tkanki gruczolowei w dolach pachwowych bez podejrzanch wezlow chlonnych dodam ze mama25 lat

Witaminy w ciąży

Zapewne chodzi o doły pachowe, opis normalnych gruczołów piersiowych, jeżeli to pierwsze badanie, to proponuję kolejne za 6-12 mcy pamietając, by robic je między 5-10 dniem cyklu