Obniżona rezerwa jajnikowa a szanse na dziecko

mam36lati amh <0,1ng/ml obnizona rezerw jajnikowa. szanse na dziecko zadne ale lekarz zalecil mi preparayt dhea ze moze sie uda i pomoze. tylko ze dostepny jest stymen i eljot . ale stymen cgyba dla mezczyzn a ten drugi 25 mg a czytalam ze powinno sie zaczac od najmniejsz dawki wiec czy moge go dzielic. i nie wiem ktory mam kupic. i czy podczas brania moge okazyjnie pic alkohol .

Lek. Tomasz Budlewski

A alkoholem bym się wstrzymał a co do dhea to proponuję stosować tak jak lekarz określił. Sądzę, że lekarz powinien określić najbardziej odpowiedni preparat dla Pani. Co do ciąży proponuje udać się do kliniki leczenia niepłodności. Sądzę, że lekarze w tych klinikach mają największe doświadczenie w tego typu przypadkach.