Obniżona wartość eozynofilii i hemoglobina

Dzień dobry, Mam obniźoną wartość eonzymofili oraz hemoglobinę 10 zamiast 12. Badanie było robione pod koniec infekcji wirusowej . Czy trzeba robić coś z tym dalej ?

Witam!
Obniżoną wartością eozynofili nie musi się Pani przejmować. Natomiast trzeba się zająć obniżona hemoglobiną. Już sam wynik który pani podała daje podstawę do zdiagnozowania niedokrwistości (anemii). Wskazana jest wizyta u Lekarza Rodzinnego, który oceni wynik i przepisze właściwe leczenie. Być może również zleci dodatkowe badania lub skieruje do specjalisty jeśli zajdzie taka potrzeba. Proszę nie bagatelizować tej sprawy i zabrać ze sobą wynik morfologii na wizytę u Lekarza Rodzinnego.