Obniżony poziom estrogenu i wypadanie włosów a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam Na wynikach badań wyszło,że mam zaniżony estrogen, czy jeśli odstawię tabletki antykoncepcyjne jego poziom wzrośnie ? Od jakiegoś czasu zaczęły wypadać mi włosy większość przyczyn została wyeliminowana a włosy nadal wypadają dlatego zdecydowałam się na odstawienie tabletek bo estrogen także wpływa na włosy, czy jest szansa,że to pomoże ? proszę o odpowiedź

Trudno powiedzieć czy będzie to miało korzystny wpływ na włosy. Ocena poziomu estrogenu w trakcie stosowania leków hormonalnych to nie najlepszy czas- wynik może być niewiarygodny.