Obowiązkowe noszenie ósemki po złamaniu obojczyka

Złamany obojczyk minęło 5 tygodni , kontrola ortopeda powiedział obojczyk na swoim miejscu ale obowiązkowe noszenie ósemki , przez następne 3 tygodnie. Wyjeżdżam do sanatorium nad morze , czy wolno mnie biegać po plaży pływać w morzu , A morze zabiegi na obojczyk tylko jakie Sanatorium mam po wstawieniu endoprotezy biodra prawej nogi jestem rencistą uwielbiam biegać to moja pasja obojczyk złamałem po wypadku na rowerze 2 pacia za odpowiedź bardzo dziękuje

Witam , rozumiem , że jest potrzeba zrównoważenia po
trzeb i możliwości! Prosze to omówić z lekarzem w Uzdrowisku! z.żurawski