Obraz mikroskopowy przemawia za zmianą carcinoma mammae

wynik biopsji cienkoigłowej - w miejscu ogon spencea guzek śr.10mm skala birads 0 obraz mikroskopowy przemawia za zmianą carcinoma mammae - czy biopsja mammotomiczna stwierdzi stan zaawansowania guzka-pozdrawiam

Biopsja mammotomiczna plus inne badania (jak np. usg dołu pachowego poprzedzone badaniem palpacyjnym przez specjalistę , rtg płuc ) powinny dać szczegółową odpowiedź co do stopnia zaawansowania klinicznego choroby! zż