Obraz radiologiczny przemawiający za obecnością zmiany krwotocznej pourazowej
Witam , proszę o poradę co dalej .? i czy to coś poważnego..? OPIS TK GŁOWY PO URAZIE LEWEJ OKOLICY CIEMIENIOWEJ w skrócie. W prawym dole skroniowym hyperdensyjne ognisko śr.ok 9-10mm - obraz radiologiczny przemawia za obecnością zmiany krwotocznej pourazowej. Odcinkowe przerwanie ciągłości łuski lewej kości skroniowej -najpewniej szczelina złamania. Asymetryczne poszerzenie opuszki prawej żyły szyjnej wewnętrznej -wariant rozwojowy.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Jakiekolwiek zmiany pourazowe wymagają opieki medycznej. Proszę udać się do lekarza zlecającego badanie lub rodzinnego celem konsultacji.
Pozdrawiam.