Obrzęk i siniaki pod oczami po urazie nosa

Witam, około 5 miesiecy temu metalowym przedmiotem zostal złamany mi nos jednak nie poszedlem z tym do lekarza, dzien po tym wydarzeniu pojawił się obrzęk oraz pojawily sie "sliwki pod oczami" ktore przez dłuzszy czas nie schodzily. Po kilku tygodniach poczułem że oddycham przez jedną dziurke jednak uznałem że "to przejdzie" jednak pojawily sie coraz czestsze i intensywniwjsze bóle glowy w okolicach skroni. I pytanie brzmi : co mi jest, czy to moze byc krwiak? Pozdrawiam

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.