Obrzęk kosmków jako przyczyna poronienia
witam miałam zabieg łyżeczkowania w 12 tc po 3 tyg po zabiegu moja beta wynosi 9,5 czy te wartości są prawidłowe ? dodam że w wyniku histopatologicznym są wskazania do kontroli tego hormonu ponieważ był obrzęk kosmków. Czy ten obrzęk mógł być przyczyną poronienia a może powstał w wyniku noszenia martwego płodu przez miesiąc

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Wynik badania jest podwyższony. Warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Trudno wypowiadać się o przyczynie poronienia nie znając pełnego obrazu klinicznego.