Co oznacza poronienie z obrzęku?

Witam! Moje wątpliwości dotyczą stosowania a cardu od początku ciąży aby zapobiec poronieni. Moje poronie w wyniku histopatologicznym- poronienie z obrzęku w 8 tc. Czy ten lęk jest bezpieczny dla płodu , czy nie powoduje was rozwojowych? I co oznacza poronienie z obrzęku. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się z całym wynikiem badania histopatologicznego. Warto jest wykonać diagnostykę przyczyn poronienia np. wy kierunku zespołu antyfosfolipidowe go i wtedy ewentualnie stosować Acard