Czy lek Acard jest bezpieczny w ciąży?

Witam! Ponad trzy miesiące temu poroniła w 8 tc. Wynik- poronienie z obrzęku.Co to oznacza? Ponadto lekarz powiedział że gdybym ponownie zaszła w ciążę od razu przepisze mi acard.Czy acard jest bezpieczny w ciąży i nie powoduje was rozwojowych i płodu. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponują kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego . AczKol wiek odnośnie stosowania Accardu proponuję wcześniej wykonać diagnostykę poronień