Poziom TSH po 3 poronieniach

witam,jestem po 3 poronieniach .W ostatnim wynik tsh 3.25. Dowiedziałam się ze ,powinno byc max 2.5 .Czy to był powód moich poronien?(wszystkie 8,9 tc) Ginekolog widział wynik i kazał się starać, a ja poroniłam. PROSZĘ O POMOC jakie badania robic.?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badań w kierunku zespołu antyfosfolipidowego. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.