Jakie badania wykonać po piątym poronieniu?

Witam.. Jestem po 5 poronienieniu cztery z nich były samoistne a po jednym miałam zabieg lyzeczkowania chciałabym się dowiedzieć jakie badania mogę wykonać po poronieniach...ponieważ dalej z mężem chcielibyśmy się starać o dziecko dla tego chcielibysmy wiedzieć jakie badania wykonać z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje najpierw wywkonac badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego