Trzykrotne poronienie a Hashimoto

Dzien dobry. Mam pytanie odnosnie poronien nawykowych. Poronilam 3- krotnie w przeciagu roku( I ciaza zakonczon 10/11 tydz , II ciaza zakonczona 10/11 tydz, III ciaza zakonczona 9tydz.) z powodu pustego jaja plodowego. Dopiero teraz po III poronieniu udalam sie do endokrynolga i stwierdzono u mnie chorobe hashimoto., w zwiazku z tym mam pytanie czy ta choroba mogla byc przyczyna moich poronien?

Proszę zrobić badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego. Specjalista będzie wiedział o o chodzi. To częsta przyczyna nawykowych poronień.