Obrzęk nosa i policzków, problem z zatokami
witam.Moja córka co kilka tygodni ma problem z zatokami,ma obrzęk czoła okolic nosa i policzków,towarzyszy temu silny ból.Wydzielina spływa po tylnej ścianie gardła,nos ciągle zatkany.W TK jest skrzywiona przegroda i małżowina puszkowa.jakie leczenie można zastosować? czy tylko operacja zlikwiduje problemy z przewlekłymi zatokami? a może można byłoby porządnie przeleczyć zatoki.Te częste powracające infekcje pojawiły się trzy miesiące temu.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji operacja może okazać się niezbędna. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.