Obrzęk, opryszcza i guzek u dału policzka a świnka

Witam. Tydzień temu przeszłam nagminne zapalenie ślinianek, choć lekarz rodzinny nie zdiagnozował mnie jednoznacznie (doktor stwierdziła, że nie jest pewna iż jest to rzeczywiście świnka, ponieważ obrzęk nie był tak samo charakterystyczny jak przy tej chorobie). Obecnie u dołu policzka pojawił mi się bolący, twardy guzek oraz niewielka opryszczka (po tej samej stronie, gdzie miałam największy obrzęk w czasie choroby). Dodam, że podstawowe badania krwi i moczu nic nie wykazały. Co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który po ocenie zmian wdroży odpowiednie leczenie.