Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Obrzęk po operacji stulejki

Dzień dobry, pytałem dwa dni temu o obrzęk po operacji stulejki. Martwi mnie jednak coraz bardziej jego wygląd, jakby coś się... Wylewało. Czy spotkał się Pan Doktor z czymś takim i jestem przewrażliwony, czy też mam się czym martwić? Co ciekawe chirurg stwierdził po operacji, że nie będą potrzebne wizyty kontrolne (co nie zmienia faktu, że i tak mam zamiar go wkrótce odwiedzić). Zdjęcia: http://imgur.com/a/g6xR4 - Polecam tylko naprawdę zainteresowanym bo strach patrzeć. Dziekuję za pomoc.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Rzeczywiście obrzęk jest bardzo nasilony. Radziłbym jednak w tej sprawie udać się na kontrolną wizytę, aby chirurg, który Pana operował ocenił stan rany pooperacyjnej.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0

Proszę pilnie udać się do operatora , zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy