Obrzęk po operacji stulejki

Dzień dobry, pytałem dwa dni temu o obrzęk po operacji stulejki. Martwi mnie jednak coraz bardziej jego wygląd, jakby coś się... Wylewało. Czy spotkał się Pan Doktor z czymś takim i jestem przewrażliwony, czy też mam się czym martwić? Co ciekawe chirurg stwierdził po operacji, że nie będą potrzebne wizyty kontrolne (co nie zmienia faktu, że i tak mam zamiar go wkrótce odwiedzić). Zdjęcia: http://imgur.com/a/g6xR4 - Polecam tylko naprawdę zainteresowanym bo strach patrzeć. Dziekuję za pomoc.

Rzeczywiście obrzęk jest bardzo nasilony. Radziłbym jednak w tej sprawie udać się na kontrolną wizytę, aby chirurg, który Pana operował ocenił stan rany pooperacyjnej.