Obrzęk stawów i drętwienie

palc wskazujacego obrzek stwów ból i usztywniwnie dwóch stawów nie mogę zgiać od 2 tyg. po wykonaniu rtg dłoni/ wykazała obrzek tkanek miekkich bez zmian chorobowych/ i badniu krwi ob -15 i na stawy zapal. stawó - ujemne wyniki w normie limfocyty 44 i neutrofile 47,7 reszta w normie ; po braniu Olfem 100 /5 dni/ nie ma żadnych zmian dalej sie utrzymuje zdrętwienie ekarz dopisał mi mydocal biore 2 dni ale bez zmian... co dalej dodam o ucisku prawego żebra ,usg nic nie wykazało

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.