Obrzęk stopy od dwóch miesięcy u 50-latki

Witam Od 2 m-cy mam obrzęk prawej stopy.Przy ruchu stopą czuję jakby brakowało skóry-nie boli.Byłam u reumatologa-stwierdził, że nie jest to sprawa reumatyczna-spuchnięta tylko 1 noga.Chirurg nacz.-zapalenie samoistne i za 2 tygodnie powinno samo przejść.Ortopeda-zapalenie stawów.Miałam pobraną krew-wyniki prawidłowe.Zrobiony rtg, usg dopplera i usg brzucha-ok.Smaruję nogę voltaren żel,biorę tabletki aescin,diclo-duo,robię okłady z lodu i noga w górze.Obrzęk jest cały dzień. Proszę o radę.BM

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis wskazuje na naczyniowe pochodzenie obrzęku. Sugeruję kontynuować terapię. Jeśli w ciągu kilku-kilkunastu dni nie będzie poprawy, proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą naczyniowcem.