Obrzęk tkanki tłuszczowej podskórnej wzdłuż mięśni pośladkowych po prawej stronie
Witam. W związku z silnym bólem nogi a konkretnie stawu biodrowego wykonany miałam rezonans magnetyczny. Wynik jest następujący mi.in : w przednim obwodzie szyjki widoczne są torbiele zwyrodnieniowe wielkości do 7 mm. Obraz sugeruje konflikt udowodnić-panewkowy CAM. Obrzęk tkanki tłuszczowej podskórnej wzdłuż mięśni posladkowych po prawej stronie. Dodam że mam 31. Czy w związku z tym konieczna jest np. operacja czy to nic poważnego?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczna łączna ocena powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim. proszę kojec nie udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie.