Obrzęk twarzy po upadku i uczucie pulsowania po dotyku

Witam, w piątek schodząc z ciężarówki ześliznęła mi się noga i upadłam na twarz.Przecięłam kawałek skóry pod kością policzkową i wyszły mi juz 2 siniaki( 1 w oczodole a drugi na powiece koło nosa) i bardzo spuchł mi policzek. Martwi mnie jednak to, że gdy dotykam tej kości to czuje lekki bol i pulsowanie, w dodatku połowa górnej wargi mi opadła nawet gdy się uśmiecham nie podnosi się. Czy mam się martwić czy może wszystko się zagoi i będzie w nomie?Proszę o poradę i z góry dziękuje. Maria

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na skutek urazu mogło dojść do uszkodzenia VII nerwu czaszkowego. wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.