Obrzęk w stawie kolanowym

witam Wlasnie zuwazylam spuchniete przeguby kolanowe (chodzi o tylna czesc nogi w kolanie) Sa bardzo obrzekniete. Nie wiem czy powinnam udac sie do lekarza czy tez poczekac. Co moglo spowodowac te opuchlizne? Chce tylko dodac na marginesie, ze od 2 dni jestem na diecie HERBOLIVE i pije 3 litry wody dziennie. Oddaje bardzo duzo moczu. Czy to moze miec jakis zwiazek z ta dolegliwoscia. Nie odczuwam bolu. Dziekuje i pozdrawiam Barbara

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu dolegliwości może być bardzo dużo. Proponuję udać się początkowo do lekarza rodzinnego, który określi konieczność dodatkowych konsultacji, być może wykonania dodatkowych badań.