Obszar przejaśnienia w obrębie przynasady bliższej kości piszczelowej

Witam jestem po 7 operacji kolana. Tydzien temu bylam w szpitalu bo mialam podawane PRP do kolana.Przy okazji zrobili przeswietlenie podudzia bo mnie boli w okolicy kosci piszczelowej i chrupie. Oto opis Obszar przejasnienia w obrebie przynasady blizszej kosci piszczelowej lewej. Co to jest?

Szanowana Pani, nie da się interpretować zdjęcia rtg nie oglądając go.
Proszę pokazać zdjęcie A NIE OPIS prowadzącemu ortopedzie - on zinterpretuje to badanie w konfrontacji z Pani stanem klinicznym, dotychczasowym leczeniem oraz wywiadem.
Pozdrawiam