Wynik rezonansu magnetycznego więzadła piszczelowo-strzałkowego
Witam mam do Pana Doktora pytanie odebralem wynik rezonansu i niepokoi mnie ten opis niewielka ilosc plynu w wiezadle piszczelowo-strzalkowym zmiany torbielowe w obrebie kosci skokowej 0,87 CM

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wynik badania powinien być rozpatrywane razem z Pana dolegliwościami, czemu zostało wykonane badanie? uraz? ma Pan teraz jakieś objawy? zmiany opisane mogą być spowodowane urazem. Radziłabym udać się z tym wynikiem do ortopedy, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam