Obszary lite hypoechogenne, dobrze odgraniczone w USG piersi
Witam. Usg piersi: W obu piersiach pojedyncze torbielki o wym.7x4mm w piersi prawej ,5x3mm w piersi lewej. Zabrodawkowo w piersi lewej dwa leżące obok siebie obszary lite hypoechogenne dobrze odgraniczone o wym.13,5x11mm i 9x4mm- FA Pani wykonująca usg mówiła że są drobne mikrozwapnienia ale w opisie nic nie napisała. Guzek jest wyczuwalny i widoczny przy dotyku i właśnie w tym miejscu pobolewa. Proszę o poradę co mam robić ??? z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Witam , wynik nie wygląda szczególnie niepokojąco! Proszę jednak pilnie zgłosić się ginekologa prowadzącego! z.żurawski