Obwód prąca we wzwodzie

Witam!Czy Urolug bądź endokrynolog po wstępnych badaniach,mogą zalecić jakąś terapię bądź kurację na objętość prącia przy wzwodzie?Dodam że moja objętość wynosi od 11.5 cm do 12 cm przy silnej stymulacji.Mam 23 lata i moim zdaniem to troche mało jak na mój wiek.Dodam że nie mam obfitego zarostu.Na klatce tylko w okół sutków w koło pępka dopiero zaczyna się to owłosienie pojawiać,gdzie taki zarost mają już 16-stolatkowie.Można coś z tym zrobić?Serdecznie pozdrawiam!I czekam na odpowiedź specjalis

Aleksander Ropielewski

Wielkość Pańskiego Penisa mieści się w szerokiej normie. Oczywiście jeżeli obserwuje Pan u siebie niedorozwój cech płciowych wskazany jest kontakt z endokrynologiem i jego diagnostyka.