Ocena zdjęcia panoramicznego zębów

Dzień dobry, Chciałabym dowiedzieć się, czy na zdjęciu panoramicznym zębów: http://i.imgur.com/PxBSaGw.jpg można zauważyć jakieś problemy? Mam niedługo wizytę u lekarza, lecz strasznie się boję, i chciałabym wcześniej przygotować się na to, co mogę ewentualnie usłyszeć. Zdaję sobie sprawę, że niewielkie nieprawidłowości mogą nie być na zdjęciu widoczne, ale chodzi mi o to, co na tym zdjęciu można zauważyć. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Nie wiem w jakim celu robiła Pani zdjęcie?Po prawej stronie są zatrzymane ósemkii na pewno nie wyjdą - kwalifikują się do usunięcia;lewa górna jest bezużyteczna i powoduje stłoczenie zębów;lewy dól jest OK!