Ocet na wszy i gnidy na długich włosach

witam.......czy jak zdezynfekuję octem głowę żeby pozbyć się wszy i gnid to te gnidki umrą???nie mam nikogo kto by mi je wyczesał a mam tak długie włosy że sama nie dam rady???

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam. Domowe sposoby nie są skuteczne w usuwaniu wszy i gnid. Proponuję wizytę w aptece i zakup specjalnego środka przeznaczonego do tego celu. Jeśli to nie pomoże proszę udać się do dermatologa.