Ochrona antykoncepcyjna w czasie 7-dniowej przerwy między blistrami tabletek antykoncepcyjnych

Witam czy po pierwszym opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych Bonadea jestem bezpieczna w 7dniowej przerwie?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Ochrona antykoncepcyjna podczas 7-dniowej przerwy jest zachowana jeżeli bezpośrednio po okresie przerwy rozpocznie Pani stosowanie nowego blistra. Reguła obowiązuje niezależnie od tego czy tabletki stosujemy po raz pierwszy czy nie.
Pozdrawiam!