Oczekiwanie na wynik po usunięciu znamienia atypowego

Witam!17.03 miałam usuwane znamię atypowe,dziś miałam zdjęte szwy, wynik miał być mies. po zabiegu .Jenak chirurg dziś oświadczył,że będzie aż po 5 tyg...Cciałabym zapytać,czy zawsze tak długo się czeka na wynik,czy tylko wtedy ,'gdy jest podejrzenie nowotworu....

Czas oczekiwania na wynik zależy najczęściej od odległości od zakładu patologii w którym prowadzone jest badanie. Warto też zauwazyc, że okres świąt zwykle przedłuża czas oczekiwania na wynik, bo patolodzy tez swiętują