Od kiedy należy przyjmować tabletki antykoncepcyjne?

Po krótkiej przerwie zaczęłam z powrotem brał tabletki antykoncepcyjne Novynette. Jednak zastanawiam się czy zrobiłam to w dobry dzień. 1. Zauważyłam, że pojawiło się lekkie krwawienie w nocy, które miało miejsce także w dzień. Pomimo, że to parę dni wcześniej uznałam to za pierwszy dzień okresy i wieczorem połknęłam pierwszą tabletkę z blistra. 2. W sobotę lekkoe krawienie zniknęło i nie pojawiło się żadne. Czy to faktycznie był początek okresu, który aż tak się zmniejszył po przerwie? Czy są skuteczne

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wyglądały poprzednie miesiączki ? Ich regularność ? Sadze ze wskazana jest wizyta u ginekologa