Od kilku dni mam temperaturę 37-37,2. Czy mogę być w ciąży?

Ostatnią miesiączkę miałam 21.10.2010 r. W dniu 31.10.2010 r. miałam liczny śluz, który następnego dnia już się nie pojawił. W tym także dniu mieliśmy zbliżenie. Od kilku dni mam temperaturę (mierzoną rano w pochwie) 37-37,2. Czuję się troszkę inaczej, ale nie wiem, czy to nie jest czasem autosugestia. Od dwóch m-cy nie biorę tabletek.

Moje pytanie brzmi, czy mogę być w ciąży? Kiedy powinnam wykonać test? Czy w dniu 31.10.2010 r. mogła wystąpić owulacja?

Witam serdecznie,
Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia, możliwe było zajście w ciążę. Test ciążowy najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki.
Stosunek odbył się 11 dnia cyklu. Trudno określić czy tego dnia mogła wystąpić owulacja. Aby to orientacyjnie określić potrzebna jest znajomość długości trwania cykli oraz ich regularności.
Pozdrawiam