Od miesiąca nie dostałam miesiączki. Co mam zrobić?

Od miesiąca nie dostałam miesiączki, od pewnego czasu jakoś słabo się czuję, mam mdłości, martwię się, że nie dostałam miesiączki, ponieważ zawsze była. Dziś rano zauważyłam plamienie i mam bóle podbrzusza, sądziłam, że skoro nie mam miesiączki, to może zaszłam w ciążę, ale dziś jest jakieś krwawienie i nie wiem, czy to jest miesiączka, która się spóźniła.
Czekam na odpowiedź.
Z góry dziękuję!

Witam serdecznie,

W pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy przyczyną braku miesiączki nie jest ciążą. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.

Gdyby wynik był negatywny, a miesiączka nadal się nie pojawiła, konieczne będzie ustalenie, co jest przyczyną jej braku. Wówczas konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.

Pozdrawiam