Mam 16 lat i nie dostałam jeszcze miesiączki. Dlaczego?

Mam 16 lat i nie dostałam jeszcze pierwszej miesiączki. Mam duże piersi i owłosienie i w ogóle jestem prawidłowo rozwinięta. Dlaczego tak jest?
16 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Niestety Twój post zawiera za mało informacji, na podstawie których mogłabym podać prawdopodobne przyczyny braku miesiączki.
Zalecam niezwłoczną wizytę u ginekologa. Dla postawienia diagnozy konieczne jest zebranie z Tobą szczegółowego wywiadu, dokładne badania ginekologiczne oraz wykonanie badań hormonalnych.

Pozdrawiam