Odbarczenie albo uwolnienie zrostów nerwu obwodowego

13 grudnia miałam zabieg operacyjny. 04.99 Operacje nerwów obwodowych 04.499 odbarczenie albo uwolnienie zrostów nerwu obwodowego lub zwoju nerwowego Odbarczenie kanału nadgarstka prawego metodą półotwartą z nerolizą pośrodkowego.Tenoliza zginacza palca IV reki prawej. Tak miałam napisane w wypisie. Do tej pory mam problem ze zgięciem palca i przy tym jest ból, palec na dole jest trochę spuchnięty bardziej wieczorem.Boli mnie też na końcu dłoni.Jak długo to jeszcze potrwa.Czy to normalne

Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza operującego. Na odległość trudno coś radzić nie widząc stanu miejscowego.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg