Odbarczenie i transpozycje nerwu łokciowego

Witam, 3 tygoddnie temu miałem odbarczenie i transpozycje nerwu łokciowego. Ręka już jest sprawna i normalnie funkcjonuje, wiadomo nie moge podnosić dużych cięzarów ale generalnie jest ok. Jest jednak jeden problem, operowana ręka się nie poci i jest sucha. Prawa ręka w gorące dni jest lekko spocona na dłoniach w zgięciu łokcia i pod pachą, natomiast ta operowana jest w tych miejsach sucha. Chciałbym się zapytać, czy to jest normalne i ew jak długo ten stan będzie się utrzymywać.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza wykonujacego zabieg. po badaniu bedzie mozna coś wiecej powiedziec. sadze ze konieczne bedzie konsultacja neurologiczna.