Odbijanie a możliwe przyczyny

Od przeszło pół roku pusto bekam, jakby z krtani lub z gardła.Strasznie mnie to męczy aż nieraz mnie boli gardło.Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem i badanie otolaryngologiczne i ew. wykonanie gastroskopii. Przyczyn może być wiele i bez zawężenia spektrum potencjalnych przyczyn trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi.