Odbudowa protetyczna po leczeniu kanałowym

mam ząba po ponownym leczeniu kanałowym, aktualnie jest pod obserwacją zanim zostanie odbudowany protetycznie. przed chwią wypadła mi plomba / wypełnienie tymczasowe. widać miejsca gdzie zacyznają się kanały tj gutaperkę? do swojego dentysty mogę się dopiero dostać i dodzwonić w poniedziałek, i nie wiem co robić... czy mogę to wypełnić u innego dentysty na ten czas jakimś materiałem tymczasowym?

Witam, musi Pani pójść i założyć opatrunek tymczasowy, jeżeli będzie Pani chodzić z odsłoniętymi kanałami może dojść do infekcji i leczenie trzeba będzie powtórzyć. Pozdrawiam