Odchudzanie, brak miesiączki a ciąża

Ostatnio zaczęłam się odchudzać, ważę 51 kg przy wzroście 164 cm, schudłam ok 9 kg. Zanikl mi okres, w czasie kiedy powinnam go dostać miałam lekka krew, od miesiąca nie mam okresu. Bolą mnie piersi(sutki), wspolzylam ostatnio ok 2-3miesiące temu, oczywiscie z zabezpieczenie i partner nie dochodził we mnie. Czy jest mozliwe ze jesteś w ciąży ? Do ginekologa idę dopiero za jakiś czas. Co mi może być ? Proszę o Odpowiedź. Patrycja.

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu nie wynika aby było ryzyko ciąży o ile stosowaliście prawidłowo antykoncepcję.