Odchudzanie się a miesiączka

Witam. Mój problem to miesiączka. 3 miesiące temu drastycznie się odchudzałam-dostałam wtedy okres na 1 dzień. 2 miesiące temu na 3 dni a w tym miesiącu minęło 40 dni a okresu brak. Natomiast z pochwy wydobywa się przezroczysty śluz. Ciąże wykluczam. Męczą mnie bóle brzucha i nie wiem jaka może być przyczyna tych dolegliwości. Dodam że teraz staram się jeść normalnie choć 3 miesiące temu byłam na granicy życia i śmierci przez popadnięcie w anoreksję.

Lek. Tomasz Budlewski

Prosz ekoniecznie udać sie do lekarza ginekologa, po badani bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie. Sadze ze konieczne bedzie także udanie sie do lekarza psychiatry w związku z anoreksja.